Дівчина із Кам`янця пройшла відбірковий етап музичного талант-шоу у Польщі

Дівчина із Кам`янця пройшла відбірковий етап музичного талант-шоу у Польщі
  • 21-річна Альбіна Мручко підкорила журі «Голосу Польщі».

Кам’янчанка, котра зараз проживає у Польщі, Альбіна Мручко цієї суботи пройшла відбірковий етап музичного шоу «The Voice of Poland-9» («Голос Польщі»). Дівчина буде брати участь у наступних етапах конкурсу.

Дівчина виконала на сцені талант-шоу композицію «Only Love Can Hurt Like This». Її виступ сподобався польській співачці Патриції Марковській, - йдеться на польському сайті https://www.eska.pl:

- Альбіні – 21 рік. Вона приїхала з Кам'янця-Подільського. Уже кілька років живе в Польщі. Вивчала джазову та сценічну музику у Люблінському університеті ім. Марії Кюрі-Склодовської. Зараз живе у Вроцлаві та працює в дитячому центрі розвитку як інструктор зі співу. Займається вокалом, грою на музичних інструментах, написанням лірики. Музика - це її подорож, в якій вона виявляє нові горизонти почуттів та емоцій, завдяки якій вона має силу жити.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Фоторепортаж: відкриття туристичного сезону у Кам'янці-Подільському 2019 Фоторепортаж: відкриття туристичного сезону у Кам'янці-Подільському 2019
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up