Дівчина із Кам`янця пройшла відбірковий етап музичного талант-шоу у Польщі

Дівчина із Кам`янця пройшла відбірковий етап музичного талант-шоу у Польщі
  • 21-річна Альбіна Мручко підкорила журі «Голосу Польщі».

Кам’янчанка, котра зараз проживає у Польщі, Альбіна Мручко цієї суботи пройшла відбірковий етап музичного шоу «The Voice of Poland-9» («Голос Польщі»). Дівчина буде брати участь у наступних етапах конкурсу.

Дівчина виконала на сцені талант-шоу композицію «Only Love Can Hurt Like This». Її виступ сподобався польській співачці Патриції Марковській, - йдеться на польському сайті https://www.eska.pl:

- Альбіні – 21 рік. Вона приїхала з Кам'янця-Подільського. Уже кілька років живе в Польщі. Вивчала джазову та сценічну музику у Люблінському університеті ім. Марії Кюрі-Склодовської. Зараз живе у Вроцлаві та працює в дитячому центрі розвитку як інструктор зі співу. Займається вокалом, грою на музичних інструментах, написанням лірики. Музика - це її подорож, в якій вона виявляє нові горизонти почуттів та емоцій, завдяки якій вона має силу жити.

0
0
1
1
Популярне у Кам'янці Популярне у Кам'янці
20 ударів ножем: жителька Кам’янеччини жорстоко поквиталася з турком 20 ударів ножем: жителька Кам’янеччини жорстоко поквиталася з турком
Юні танцюристи студії "Пірует" демонструють майстерність (ФОТО) Юні танцюристи студії "Пірует" демонструють майстерність (ФОТО) Кам’янчани вшановуватимуть пам’ять героїв Небесної сотні Кам’янчани вшановуватимуть пам’ять героїв Небесної сотні Вир ніжності та експресія на межі божевілля: у Кам’янці слухали «Дві сповіді» (ФОТО) Вир ніжності та експресія на межі божевілля: у Кам’янці слухали «Дві сповіді» (ФОТО)
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up