До Дня здоров’я студенти Кам’янця прочитали лекцію людям похилого віку

До Дня здоров’я студенти Кам’янця прочитали лекцію людям похилого віку
  • 7 квітня світова спільнота відзначає День здоров’я.
  • Студенти Кам’янець-Подільського медичного училища провели особливий захід до міжнародної дати для людей похилого віку.

Студенти та викладачі Кам’янець-Подільського медичного училища до Всесвітнього Дня здоров’я організували лекцію для слухачів Університету третього віку. За ініціативи адміністрації училища 4 квітня студенти ІІ курсу групи «В» спеціальності «Лікувальна справа» на чолі з куратором Мельник О. провели захід на якому висвітлили актуальні питання здорового способу життя. Слухачі Університету обговорювали разом з юними кам’янчанами викладені факти на підставі власних спостережень та життєвого досвіду.

Як підкреслює прес служба медичного училища, Така співпраця поколінь є надзвичайно цікавою та корисною для людей різного віку, адже, як сказав колись філософ Микола Чернишевський: «Здоров'я ніколи не може втратити своєї ціни в очах людини, тому що і в достатку, і в розкоші погано жити без здоров'я».

0
0
0
0
Популярне у Кам'янці Популярне у Кам'янці
Молодь Кам’янця закликає містян допомогти  волонтерам організації "Душа бродяги" Молодь Кам’янця закликає містян допомогти волонтерам організації "Душа бродяги"
Надзвичайники знищили гранату часів Другої Світової війни Надзвичайники знищили гранату часів Другої Світової війни Фестиваль "Бруківка" запрошує до співпраці Фестиваль "Бруківка" запрошує до співпраці Як Кам’янець відзначатиме День Незалежності України? Як Кам’янець відзначатиме День Незалежності України?
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up