До Дня здоров’я студенти Кам’янця прочитали лекцію людям похилого віку

  • 7 квітня світова спільнота відзначає День здоров’я.
  • Студенти Кам’янець-Подільського медичного училища провели особливий захід до міжнародної дати для людей похилого віку.
До Дня здоров’я студенти Кам’янця прочитали лекцію людям похилого віку

Студенти та викладачі Кам’янець-Подільського медичного училища до Всесвітнього Дня здоров’я організували лекцію для слухачів Університету третього віку. За ініціативи адміністрації училища 4 квітня студенти ІІ курсу групи «В» спеціальності «Лікувальна справа» на чолі з куратором Мельник О. провели захід на якому висвітлили актуальні питання здорового способу життя. Слухачі Університету обговорювали разом з юними кам’янчанами викладені факти на підставі власних спостережень та життєвого досвіду.

Як підкреслює прес служба медичного училища, Така співпраця поколінь є надзвичайно цікавою та корисною для людей різного віку, адже, як сказав колись філософ Микола Чернишевський: «Здоров'я ніколи не може втратити своєї ціни в очах людини, тому що і в достатку, і в розкоші погано жити без здоров'я».

Коментарі

Рятувальники дістали тіло молодого чоловіка з каньйону і передали правоохоронним органам.

У зв’язку з Днем міста в місцях проведення заходів буде перекрито і обмежено рух транспортних засобів.

Марка із зображенням кам'янецького замку в серії "Краса і велич України. Хмельницька область" художника Олександра Калмикова...

Подивитися на унікальні породи собак та взяти участь у чемпіонаті можна буде у Кам’янці 3 червня.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up