До Кам’янця із концертом їде Бумбокс

До Кам’янця із концертом їде Бумбокс
Фото із мережі Фейсбук
  • Відомий гурт «Бумбокс» приїде у Кам’янць у рамках Всеукраїнського туру.
  • Музиканти виступлять із альбомом «Голий король», який був випущений влітку 2017 року.

У рамках концертного туру в підтримку міні-альбому «Голий король» у Кам’янці 14 квітня виступить гурт «Бумбокс». Концерт пройде у залі коледжу ПТАДУ о 19:00.

Музиканти востаннє виступали у Кам’янці ще у 2015 році, за цей період група встигла створити нові композиції, наповнивши їх актуальним сенсом. Андрій Хливнюк так розповідає про особливості пісень, що увійшли до альбому «Голий король»:

"Я не писав пісню "Голий Король" про якогось конкретного політичного діяча. Але, думаю, вперше написав пісню-діалог. Діалог з країною. Це серйозна річ, за формою - класичний хіп-хоп, зіграний наживо. Я говорю про "Сталевi квiти" і присвячую її всім волонтерам та небайдужим громадянам. Але є і весела пісня! Є! Після довгих років невеселих пісень, це жарт, якщо що, ми записали веселу пісню - "Болєльщік". І це буде супер-хіт! А ще - "Колишня", з якою ви добре знайомі. "Вечiр в Рiо", написана мною для O.Torvald в 2014 році і виходить тільки зараз. Ця пісня - чудовий спогад про мою роботу саундпродюсером, в ній дуже багато Боба Хомулко і студії "Бобiна". Без них вона була б просто пшиком. Шоста пісня, "Люди", в її акустичній версії, подарунок нашим слухачам, бонус-трек. У "Королі" мені дуже хотілося, щоб пісні, і не важливо скільки їх - шість чи одинадцять, як зазвичай в наших альбомах, були об'єднані концептуально. Якщо це вдалося - чудово. І якщо меломани подекуди почують відгомони ритм-енд-блюзу, який я багато слухав в процесі роботи над альбомом, це буде вдвічі чудово."

Квитки на концерт можна придбати за посиланням.

Стаття написана за матеріалами афіші «Бумбокс у Кам’янці-Подільському» у мережі Facebook.

Коментарі
keyboard_arrow_up