До Кам’янця із концертом їде Бумбокс

  • Відомий гурт «Бумбокс» приїде у Кам’янць у рамках Всеукраїнського туру.
  • Музиканти виступлять із альбомом «Голий король», який був випущений влітку 2017 року.
До Кам’янця із концертом їде Бумбокс
Фото із мережі Фейсбук

У рамках концертного туру в підтримку міні-альбому «Голий король» у Кам’янці 14 квітня виступить гурт «Бумбокс». Концерт пройде у залі коледжу ПТАДУ о 19:00.

Музиканти востаннє виступали у Кам’янці ще у 2015 році, за цей період група встигла створити нові композиції, наповнивши їх актуальним сенсом. Андрій Хливнюк так розповідає про особливості пісень, що увійшли до альбому «Голий король»:

"Я не писав пісню "Голий Король" про якогось конкретного політичного діяча. Але, думаю, вперше написав пісню-діалог. Діалог з країною. Це серйозна річ, за формою - класичний хіп-хоп, зіграний наживо. Я говорю про "Сталевi квiти" і присвячую її всім волонтерам та небайдужим громадянам. Але є і весела пісня! Є! Після довгих років невеселих пісень, це жарт, якщо що, ми записали веселу пісню - "Болєльщік". І це буде супер-хіт! А ще - "Колишня", з якою ви добре знайомі. "Вечiр в Рiо", написана мною для O.Torvald в 2014 році і виходить тільки зараз. Ця пісня - чудовий спогад про мою роботу саундпродюсером, в ній дуже багато Боба Хомулко і студії "Бобiна". Без них вона була б просто пшиком. Шоста пісня, "Люди", в її акустичній версії, подарунок нашим слухачам, бонус-трек. У "Королі" мені дуже хотілося, щоб пісні, і не важливо скільки їх - шість чи одинадцять, як зазвичай в наших альбомах, були об'єднані концептуально. Якщо це вдалося - чудово. І якщо меломани подекуди почують відгомони ритм-енд-блюзу, який я багато слухав в процесі роботи над альбомом, це буде вдвічі чудово."

Квитки на концерт можна придбати за посиланням.

Стаття написана за матеріалами афіші «Бумбокс у Кам’янці-Подільському» у мережі Facebook.

Коментарі

У одній з аптек міста затримали зловмисника, який намагався поцупити медикаментів на суму 3 500 гривень.

Активні кам’янчани долучилися до загальноміського велопробігу.

Житловий будинок по вулиці Ладигіна спалахнув через коротке замикання електромережі.

Представники церковних громад та кам’янчани об’єдналися для того, щоб провести загальноміську ходу на захист традиційних...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up