До Кам’янця прилетіли “Солов’ї із Шаоліня”. Презентація нової збірки чернівецької поетеси

До Кам’янця прилетіли “Солов’ї із Шаоліня”. Презентація нової збірки чернівецької поетеси
  • “Солов’ї з Шаоліня” - це поетична збірка Таїсії Наконечної, що уже відвідала 10 міст України.
  • Учора, 3 листопада, Кам’янець також приймав презентація книги.

 

Чернівецька письменниця, перекладач та художник Таїсія Наконечна вчора, 3 листопада, презентувала у Кам’янці поетичну збірку “Листи із Шаоліня”. Це робота авторки за десятиріччя у якій відобразилися пошуки власного “я”.

Книжка складається із трьох розділів: “Солов’ї емоцій” у ньому авторка зібрала інтимну лірику, “Солов’ї шляху” - відображають творчі пошуки письменниці; а третій розділ “Солов’ї війни” - це роздуми про боротьбу за власну свободу.

Глядачі із задоволенням слухали ліричні твори, які зачитувала авторка. Багато лунало і питань із залу. Письменниця поділилася власними джерелами натхнення, цікавими історіями та роздумами про долю України.

Збірка “Солов’ї із Шаоліня” друга у творчості поетеси, це своєрідне повернення у творчий світ, адже Таїсія Наконечна довгий час писала лише у шухляду.

Поетеса уже рік живе у Бельгії і зізнається, що часто відчуває ностальгію за Україною. Наступна збірка, вихід якої очікується незабаром, буде сповнена цих мотивів.

 

0
0
0
0
Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Правоохоронці затримали банду, яка викрала 19-річного кам’янчанина Правоохоронці затримали банду, яка викрала 19-річного кам’янчанина
Кам'янець в Instagram: весняний настрій містянок Кам'янець в Instagram: весняний настрій містянок Кам'янчани у Франції — чим закінчилися перемовини з інвесторами? Кам'янчани у Франції — чим закінчилися перемовини з інвесторами? Міська лазня Кам'янця змінює графік роботи Міська лазня Кам'янця змінює графік роботи Кам’янецька лавка на одній опорі коштує понад 6 тисяч гривень Кам’янецька лавка на одній опорі коштує понад 6 тисяч гривень
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up