До Кам'янця приїдуть п'ять міжнародних делегацій

До Кам'янця приїдуть п'ять міжнародних делегацій
Фото зі сторінки Михайла Сімашкевича
  • Іноземні гості візьмуть участь в урочистій імпрезі "У співдружності країн - Європи сила"

Цієї суботи, 18 травня, Кам'янець-Подільський зустрічатиме закордонні делегації.

Як повідомляє прес-служба мерії, приїдуть гості з Укмерге (Литва), Завєрче, Тарново-Подгурного, Перемишля, Ченстохови, Влодави (Польща), Лівані (Латвія), Кутна Гори (Чехія), Глогівського повіту, Долни Кубін (Словаччина).

"О 14.00 в Європейському сквері відбудеться урочиста імпреза "У співдружності країн - Європи сила", до якої долучаться ці ж делегації. Після урочистостей разом зі всіма охочими кам'янчанами хода рушить до Старого міста, де о 15.00 розпочнеться відкриття свята", йдеться у повідомленні.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Рекорд "Подільське намисто" з висоти пташиного польоту Рекорд "Подільське намисто" з висоти пташиного польоту
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up