До Кам’янця приїхали науковці-історики з різних куточків України

До Кам’янця приїхали науковці-історики з різних куточків України
  • Сьогодні в Галереї мистецтв розпочалася VIII Міжнародна науково-практична конференція «Археологія & Фортифікація України»

До Кам’янця - Подільського з’їхалися науковці з Києва, Чернігова, Чигирина, Харкова, Чернівців, Луцька, Черкас, Львова, Хотина, Хмельницького, Збаража, Вінниці, Чугуєва . У конференції взяли участь більше 40-ка учасників.

Цьогоріч у рамках конференції працюватимуть три секції. Піднімуть не лише традиційні теми, присвячених Давній і Середньовічній археології України, історії фортифікації, а й проблему збереження, реставрації та музеєфікації фортифікаційних споруд. Учасників конференції з початком роботи привітав директор Кам'янець-Подільського державного історичного музею-заповідника Олександр Заремба.

0
0
0
0
Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
У Кам’янці відновлюють опалювальний сезон У Кам’янці відновлюють опалювальний сезон
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам'янець в Instagram: яскраві фото тижня Кам'янець в Instagram: яскраві фото тижня Рівень вакцинації кам'янчан знизився до 19% Рівень вакцинації кам'янчан знизився до 19% Скейт-парк у Кам'янці-Подільському: подробиці розвитку проекту Скейт-парк у Кам'янці-Подільському: подробиці розвитку проекту
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up