До Кам’янця приїжджав командувач Сухопутних військ ЗС Канади

  • Генерал-лейтенант Пол Винник командувач Сухопутних військ ЗС Канади 15 липня відвідав Центр розмінування, що дислокується у Кам’янці.
  • Іноземні гості перевірили хід проведення занять, які тривають у рамках «Багатонаціональної тренувальної групи — Україна», поспілкувались з українськими та канадськими військовослужбовцями.
До Кам’янця приїжджав командувач Сухопутних військ ЗС Канади
Фото із сайту Міністерства оборони України

Командувач Сухопутних військ ЗС Канади Пол Винник 15 липня відвідав Центр розмінування Головного управління оперативного забезпечення Збройних Сил України. Про це інформує прес-служба Міністерства оборони України.

Полковник Володимир Родіков, начальник Центру розмінування, розповів Полу Виннику про діяльність, структуру й призначення військової частини. А також розповів про діяльність Центру за напрямком пошуку та знешкодження саморобних вибухових пристроїв, а також досвід роботи військових саперів з саморобними вибуховими пристроями.

Фото із сайту Міністерства оборони України

Полковник Володимир Родіков ознайомив гостей з навчально-матеріальною технічною базою Центру розмінування, системою підготовки саперів, водолазів, кінологів та розрахунків мінно-розшукової служби. Полковник також подякував генералу Полу Виннику за допомогу в підготовці українських саперів.

Іноземні гості перевірили хід проведення занять, які тривають у рамках «Багатонаціональної тренувальної групи — Україна», а також мали нагоду поспілкуватись з українськими та канадськими військовослужбовцями.

"Наша співпраця є взаємовигідною, адже представники обох країн вчаться один в одного. Під час спілкування з канадськими інструкторами я дізнався, що вони вражені ентузіазмом своїх українських колег, а також їхнім бойовим досвідом. Хочу наголосити, що ми й самі навчаємося в українських військовослужбовців", — зазначив генерал-лейтенант Пол Винник.

Командувач Сухопутних військ ЗС Канади повідомив, що його зацікавила можливість подальшої співпраці у напрямку підготовки фахівців водолазної справи.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up