До сторіччя Кам’янець-Подільського університету «Укрпошта» випустить художню марку

До сторіччя Кам’янець-Подільського університету «Укрпошта» випустить художню марку
фото з мережі Інтернет
  • Кам’янець-Подільський університет цьогоріч відзначає сторіччя з дня заснування.
  • До урочистої дати випустять спеціальний конверт.

З нагоди відзначення  100-річчя з дня відкриття Кам’янець-Подільського державного українського університету «Укрпошта» виготовить маркований художній конверт. 17 серпня відбудеться його урочисте погашення спеціальним поштовим штемпелем, який створений «Укрпоштою» і використовується лише один день. Відмінністю від поштових штемпелів стандартного зразка є його зовнішнє оформлення – на ньому вказується дата ювілею, назва події і зображується художній малюнок.

Захід внесений до переліку пам’ятних дат та ювілеїв 2018 року, повідомляє видання «Студентський меридіан».

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Фоторепортаж: відкриття туристичного сезону у Кам'янці-Подільському 2019 Фоторепортаж: відкриття туристичного сезону у Кам'янці-Подільському 2019
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up