Єпископ Кам'янця Леон Дубравський засуджує тероризм і закликає до молитви

Єпископ Кам'янця Леон Дубравський засуджує тероризм і закликає до молитви
Події, які сталися під Верховною Радою не залишили нікого осторонь, адже у кривавій сутичці загинуло 3 людей. Із закликом молитися за людське життя звернувся і єпископ Кам’янеця-Подільського.

 «Події, що сталися вчора під будинком Верховної Ради, сколихнули всю Україну та світове співтовариство. Ця трагедія змушує замислитися над причинами й наслідками. Католицька Церква засуджує тероризм як метод у досягненні будь-яких цілей. Людське життя безцінне, зазіхати на нього — абсолютно неприпустимо. Насильство не може бути способом вирішення спірних питань. Не можна допустити до смертей та тероризму! Засуджую кровопролиття і тероризм!

Українська влада повинна орієнтуватися в ситуації та передбачати небезпеку — або має визнати, що не контролює ситуації. Безпека громадян є найприорітетнішою. Влада повинна виходити до народу і пояснювати, розмовляти з народом. Інакше у людей народжується недовіра та ворожнеча. Влада повинна заспокоювати громадян та пояснювати їм, що відбувається. У цій ситуації влада вийшла із поясненнями вже після теракту, але не було пояснень до нього — перед голосуванням у Верховній Раді України.

Приношу свої співчуття родичам та близьким убитого бійця Національної гвардії Ігоря Дебрина. Пораненим бажаю швидкого видужання! Прошу усіх віруючих молитися про одужання для постраждалих під час теракту, а також активізуватися в молитві за мир в Україні!»

Джерело: CREDO

 Нагадаємо, 31 серпня, у столиці мітингували під Верховною Радою з вимогою не допустити ухвалення змін до Конституції України. Як заявив Аваков, гранату кинув "свободівець" із Кам'янця Ігор Гуменюк. У МВС інформацію про те, що  Ігор Гуменюк, який кинув гранату під Верхвоною радою, у міліції не служив

 

Коментарі
keyboard_arrow_up