Facebook-вірус на комп’ютерах кам’янчан

Facebook-вірус на комп’ютерах кам’янчан
  • Уже кілька профілів містян постраждали внаслідок дії вірусу
  • Як ліквідувати дію вірусу та як кам’янчани реагують на це, читайте у матеріалі

Кілька днів поспіль мережею активно шириться facebook-вірус. З вигляду це за цензурований відеоролик з посиланням, в жодному разі, не відкривайте його, інакше на ваш комп’ютер почнеться завантаження архіву із зараженим файлом.

Зі сторінки жертви, яка перейшла за посиланням, автоматично поширюватиметься цей же відеоролик. Варто зазначити, що заражений файл запам’ятає ваші паролі, тому не варто зволікати.

Щоб позбутися вірусу, необхідно, очистити кеш та історію переглядів Google й закрити заражений браузер. У диспетчері завдань знайти операцію із назвою «завантаженого файлу» та припинити її. Видалити вірус з комп’ютера і просканувати комп’ютер на наявність інших шкідливих програм.

Через інший браузер, наприклад Internet Explorer, зайти на сторінку у Facebook - змінити пароль  у налаштуваннях та ввімкнути двоступеневий захист, рекомендуємо, також, змінити й інші паролі, які зберіг обліковий запис Google. 

Кам'янчани коментують цю ситуацію так:

 

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Статистика травматизму: минулого тижня травмувалися понад 160 кам’янчан Статистика травматизму: минулого тижня травмувалися понад 160 кам’янчан
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up