Фестивальні вихідні: у місті відбудеться фестиваль «Grand fest Кам'янець»

Фестивальні вихідні: у місті відбудеться фестиваль «Grand fest Кам'янець»
  • Протягом трьох днів камянчани зможуть відвідати міжнародний фестиваль творчості молоді

У п'ятницю стартує міжнародний фестиваль дитячої і молодіжної творчості «Grand fest Кам'янець». До міста з'їдуться учасники  з різних куточків країни, віком від 5 до 25 років. Вони продемонструють свої таланти журі і широкій публіці. Талановиті змагатимуться у різних блоках: вокальному та інструментальному жанрах; хореографічному, образотворчому і декоративно-прикладному видах мистецтв. Переможці отримають Гран-Прі (призовий фонд 10 000 грн), авторські кубки, спеціальні призи, медалі для кожного учасника, сертифікати і фото-відеозйомку на згадку.  

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Фестивальний Кам'янець запрошує: чому варто завітати до міста у травні? Фестивальний Кам'янець запрошує: чому варто завітати до міста у травні?
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up