Фото дня: Кам’янець милується лебединим поповненням

Фото дня: Кам’янець милується лебединим поповненням
  • На днях у Кам’янці, на Лебединому озері на світ з’явилося 6 пухнастих пташенят.
  • Подивитися на лебедину сім'ю у сквер сходяться і діти, і дорослі.

Гості та мешканці міста все не можуть намилуватися маленькими лебедятками. Виводок із 5 пухнастиків постійно плаває поруч із батьками.


Шосте пташеня постраждало від собаки, який пробрався до хатинки лебедів.


Тепер кожен кам’ячанин зможе спостерігати, як ростуть пухнастики, перетворюючись з милих пухнастих клубочків у благородних лебедів.

А маленькі кам’янецькі художники підготували 20 плакатів, у яких звертаються до мешканців та гостей міста із проханням оберігати пернатих.Розвісили малюнки уздовж Алеї закоханих та на перилах поблизу Лебединого озера.Про лебедину родину є навіть сюжет від "ТСН".


Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Фоторепортаж: відкриття туристичного сезону у Кам'янці-Подільському 2019 Фоторепортаж: відкриття туристичного сезону у Кам'янці-Подільському 2019
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up