Горіли допоміжні споруди на території Санктуарія Пресвятого серця Ісуса Христа

Горіли допоміжні споруди на території Санктуарія Пресвятого серця Ісуса Христа
Фото служби порятунку 101
  • Сьогодні вранці у Кам’янці горіли допоміжні споруди за адресою Нігинське шосе
  • Під час пожежі ніхто не постраждав

Сьогодні о 7:09 надзвичайникам Кам’янця повідомили про пожежу допоміжних споруд  території Санктуарія Пресвятого серця Ісуса Христа за адресою Нігинське шосе,38.

На місце приїхали рятівники 5 загону, вони встановили, що площа пожежі сягнула близько 20 квадратних метрів. Тоді ж існувала ймовірність поширення вогню на іншу будівлю.

Надзвичайники локалізували вогонь о 7:19 та ліквідували о 7:21, повідомляє прес-служба «Служби порятунку Кам’янця-Подільського».
Пожежу гасили сім рятівників з двох одиниць пожежно-рятувальної техніки.

Ніхто під час пожежі не постраждав, пожежники встановлюють причину загоряння. Загиблих та травмованих на місці події не було. 
Ймовірна причина загоряння - встановлюється.

0
0
4
0
Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин
Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО) Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО) Фоторепортаж: відкриття туристичного сезону у Кам'янці-Подільському 2019 Фоторепортаж: відкриття туристичного сезону у Кам'янці-Подільському 2019 Кам’янець в Instagram: яскраві фото тижня Кам’янець в Instagram: яскраві фото тижня Петропавліська церква в Кам’янці отримала дозвільні документи на реставрацію Петропавліська церква в Кам’янці отримала дозвільні документи на реставрацію
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up