Гра в хокей та вистава. На Хмельниччині військовослужбоці привітали колег Канади із професійним святом

Гра в хокей та вистава. На Хмельниччині військовослужбоці привітали колег Канади із професійним святом
  • На Хмельниччині українські військові сапери привітали канадських колег із професійним святом.
  • Колеги грали хокей та слухали вистави від дошкільнят.

Інженерні війська Збройних Сил Канади вчора, 28 квітня, святкували 115 років від дати створення. Особовий склад оперативної групи військової місії «ЮНІФАЄР», що виконує завдання у Кам’янець-Подільському гарнізоні, напередодні свята від Генерального штабу Збройних Сил України привітав начальник Головного управління оперативного забезпечення генерал-лейтенант Микола Кравчук.

— Користуючись нагодою, висловлюю щирі слова вдячності вам, кожному військовослужбовцю Збройних сил Канади, народу та уряду Канади, керівництву ваших Збройних Сил, за політичну підтримку і матеріальну допомогу, яку ви надаєте Україні в такий нелегкий для нас час, — підкреслив на зустрічі з командуванням оперативно-тактичної групи Збройних Сил Канади генерал-лейтенант Микола Кравчук.

Під час урочистого зібрання з нагоди свята свої вітання переказали секретар Кам’янець-Подільської міської ради Дмитро Васильянов та начальник Центру розмінування полковник Володимир Родіков.

У своєму виступі начальник Центру розмінування відзначив, що завдяки тісній співпраці протягом останніх трьох років, сьогодні ми маємо можливість швидкими темпами примножувати та вдосконалювати свою фахову майстерність. Адже компетенція канадських фахівців інженерної справи, помножені на досвід, який українські сапери отримали під час бойових дій, є фундаментом для створення сучасного і боєздатного Українського війська.

Також канадських військових привітали вихованці дошкільного навчального закладу № 17 «Світлячок» - дітки позбавлені батьківської уваги, ними упродовж останніх років опікуються військові сапери обох країн. Малята в традиційному українському одязі співали народні пісні та розіграли невеличку виставу.

На завершення святкування військовослужбовці обох країн провели товариський матч з хокею на траві. Спортивне змагання пройшло в невимушеній, дружній атмосфері та перетворилося на свято активного відпочинку.

Коментарі
keyboard_arrow_up