Користь від каші неможливо переоцінити чи заперечити. Вона містить вітаміни (В1, РР, В6, В5, В9) та мікроелементи (магній, цинк, натрій, калій, фосфор). До того ж швидко готується та легко засвоюється організмом. Проте часто ціни на крупу завищують.
Ми пройшлись маркетами і ринком у Кам`янці. Та підготували для вас порівняльну таблицю цін. Вартість продуктів вказана у фасованих пачках.
Центральний ринок | "Фуршет" | "АТБ" | "Економ" | |
Рис (кг) | 22 | 24 | 21.9 | 20 |
Гречка (кг) | 26 | 31 | 20.95 | 22.3 |
Манка (кг) | 10 | 13.25 |
10.85 |
|
Ячмінна крупа (кг) | 10 | 8 | 7.9 | 7.39 |
Вівсянка (кг) | 14 (0,8 кг) | 5 (0,5 кг) | 6.54 (0,5 кг) |