Громадські організації Кам’янця запрошують взяти участь у конкурсі проектів

Громадські організації Кам’янця запрошують взяти участь у конкурсі проектів
  • На Всеукраїнському рівні проходить конкурс на кращий проект для громадських організацій.

Всеукраїнська ініціатива “Активна Громада” від Інституту “Республіка” оголошує конкурс інноваційних проектів для громадських організацій. Взяти у ньому участь можуть і кам’янецькі об’єднання. Метою заходу є активізація та залучення громадян до прийняття рішень на місцевому рівні. Проекти можуть стосуватися сфер благоустрою, екології, транспорту, інфраструктури, освіти, культури. А бюджет одного може становити від 25 000 до 50 000 гривень.

Позмагатися за втілення власної ініціативи можуть офіційно зареєстровані місцеві громадські організації.

Як взяти участь?

Конкурс проходитиме у 2 етапи:

1 етап. 30 травня - 2 липня, 2018. Організація має подати концепцію та надіслати заповнену аплікаційну форму (додана до анонсу) та реєстраційні документи організації на InstituteRespublica@gmail.com.

2 етап. 12 липня - 31 липня, 2018 року - подання проектів від організацій, що були відібрані і пройшли у другий етап.

Проект може розпочатися з 1 жовтня 2018 року. Підготовчі роботи, роз’яснення звітності та підписання договору відбудеться у вересні.

У разі виникнення додаткових питань звертайтеся за телефоном:

 (095) 044 76 00, Кирило

Якщо Вас зацікавив конкурс, більше інформації можна дізнатися за посиланням.

0
0
0
0
Популярне у Кам'янці Популярне у Кам'янці
20 ударів ножем: жителька Кам’янеччини жорстоко поквиталася з турком 20 ударів ножем: жителька Кам’янеччини жорстоко поквиталася з турком
Юні танцюристи студії "Пірует" демонструють майстерність (ФОТО) Юні танцюристи студії "Пірует" демонструють майстерність (ФОТО) Кам’янчани вшановуватимуть пам’ять героїв Небесної сотні Кам’янчани вшановуватимуть пам’ять героїв Небесної сотні ТОП-5 новин тижня у Кам’янці - Подільському, які варті уваги ТОП-5 новин тижня у Кам’янці - Подільському, які варті уваги
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up