Гучна музика і запальні танці. Якою у Кам'янці була міжобласна ярмарка професій (ФОТО)

Гучна музика і запальні танці. Якою у Кам'янці була міжобласна ярмарка професій (ФОТО)
  • У Кам'янці відбулась міжобласна ярмарка професій за організації міського центру зайнятості

Сьогодні, о 13:00 відбулася ярмарка професій до 100-річчя Кам'янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Близько 20 навчальних закладів I-IV рівнів акредитації презентували 250 абітурієнтам і школярам широкий спектр професій біля подільського державного аграрно-технічного університету.

Цьогоріч, вперше у ярмарці взяв участь навчальний заклад з Одеси.

На заході відвідувачі ярмарки мали змогу не лише сфотографуватися, а й потанцювати з костюмованими акторами народного театру «ЛІНК».

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Фоторепортаж: відкриття туристичного сезону у Кам'янці-Подільському 2019 Фоторепортаж: відкриття туристичного сезону у Кам'янці-Подільському 2019
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up