Хмельниччина попрощалися із загиблим в АТО Анатолієм Заремським

  • Анатолій Заремський загинув унаслідок обстрілу «Градом».
  • Без батька залишилося двоє дітей.
  • Поховали військового у селі Березівка Новоушицького району.     
Хмельниччина попрощалися із загиблим в АТО Анатолієм Заремським

Вчора, 8 лютого, хмельниччина прощалася із загиблим військовослужбовцем Анатолієм Заремським.  Військовий загинув 3 лютого внаслідок обстрілу «Градом» під Авдіївкою. Провести в останню путь зібралося чимало людей: рідні загиблого, друзі, побратими, товариші.

Від дому жалобна хода вирушила вулицями села до місця поховання. Присутні навколішках зустрічали похоронну процесію та приєднувалися до неї, проводжаючи солдата в останню путь. Дорогою з дому до місця поховання не переставав грати військовий оркестр, - інформує прес-служба Новоушицької райдержадміністрації.

Поховали військовослужбовця на старому місцевому кладовищі. Вічно сумуючими він залишив батьків, брата, сестру, дружину та двох дітей.

ДОВІДКА: Народився Анатолій Заремський у 1977 році. Служив у третій батальйонно-тактичній групі 80-ї аеромобільної бригади Збройних Сил України, що дислокується в Чернівцях. 

Коментарі

У Кам’янці за минулий рік виділили майже 3 мільйони для придбання квартир сім’ям військових АТО. Упродовж двох років...

У Кам’янець циклон із Середзеномор’я принесе сніг.  

Тетяна Ясінчук мультиплікатор-режисер, яка навчає діток у рідному Чорткові створювати анімацію, провела майстер-клас для...

На засіданні депутатського клубу фахівці аргументовували важливість відкриття реабілітаційного центру для бійців АТО у...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up