Інспектори "Гіпсовика" перевіряють рівень забруднення повітря

Інспектори "Гіпсовика" перевіряють рівень забруднення повітря
Фото прес-служби мерії
  • Оцінюють стан повітря поблизу території Кам’янець-Подільського ПАТ «ГІПСОВИК»

З 23 по 25 квітня інспектори «Хмельницького обласного лабораторного центру МОЗ України» перевіряють на рівень забруднення атмосферного повітря.

Як повідомляє прес-служба мерії, інспектори візьмуть проби повітря у 15 точках біля  житлових будинків, що знаходяться поблизу території Кам’янець-Подільського ПАТ «ГІПСОВИК».

«За результатами такої роботи будуть відпрацьовані відповідні  акти з інформацією про якість атмосферного повітря в місцях відбору проб та концентрацію в повітрі оксидів азоту, оксидів вуглецю і пилу, йдеться у повідомленні.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО) Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО)
Коментарі (1)
  • Алексей Васильевич Ковальчук

    И СКОЛЬКО  ТЫСЯЧ   ГРИВЕН  УЖЕ НАПЕРЕВЕРЯЛИ?
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up