Інспектори-комунальники Кам’янця виявили незаконні врізки у системі водопостачання

Інспектори-комунальники Кам’янця виявили незаконні врізки у системі водопостачання
Фото комунального підприємства
  • Контролери виявили 5 незаконних врізок
  • Комунальники звертаються до містян із проханням самовільно не приєднуватися до централізованої системи водопостачання

Працівники комунальної служби під час планової перевірки орендованого нежитлового приміщення виявили 5 незаконних врізок у системі холодного та гарячого водопостачання.

Люди звертаються до КПМТВЕ, коли крадіїв зловили на «гарячому», склали акт і виставили до оплати суму збитків, яку споживач завдав підприємству. Як повідомляє прес-служба комунального підприємства, суми збитків сягають декількох сотень тисяч гривень.

«Згідно правил користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України: «У разі безоблікового водокористування надавач послуг виконує розрахунок витрат води за пропускною спроможністю труби вводу при швидкості руху води в ній 2,0 м/сек та дією її повним перерізом протягом 24 годин за добу за весь період користування», йдеться у повідомленні.

Комунальники нагадують, що будь-яке самовільне приєднання до систем централізованого комунального водопостачання та водовідведення є незаконним й розцінюється як крадіжка.

Кам’янчан попереджають, що втручання у роботу мереж централізованого водопостачання є забороненим і закликають належним чином оформляти підключення до мереж водопостачання та каналізації.

Коментарі
keyboard_arrow_up