Кам’янчан закликають добровільно здати незареєстровану зброю

Кам’янчан закликають добровільно здати незареєстровану зброю
  • З 1 по 30 квітня 2017 року проводиться місячник добровільної здачі.
  •  Громадяни, які упродовж квітня добровільно звернуться до поліції, щоб здати зброю, боєприпаси вибухові матеріали та спеціальні засоби, що зберігаються незаконно, звільняються від кримінальної відповідальності.

Національна поліція України з 1 по 30 квітня 2017 року проводить місячник добровільної здачі зброю. Мета місячника - виведення зброї, боєприпасів, вибухівки та спеціальних засобів з незаконного обігу. Таким чином, громадяни, які добровільно звернуться до поліції, здавши зброю, згідно з вимогами статті 263 Кримінального кодексу України звільняються від кримінальної відповідальності. Про це інформує сектор комунікації ГУ НП у Хмельницькій області.

Якщо громадянин у вказаний термін добровільно здав до підрозділів Національної поліції України мисливську вогнепальну, холодну, газову зброю, то в подальшому після оформлення відповідних документів він має можливість зареєструвати цю зброю в особисту власність і використовувати її на законних підставах.

0
0
0
0
Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Правоохоронці затримали банду, яка викрала 19-річного кам’янчанина Правоохоронці затримали банду, яка викрала 19-річного кам’янчанина
Кам'янець в Instagram: весняний настрій містянок Кам'янець в Instagram: весняний настрій містянок Кам'янчани у Франції — чим закінчилися перемовини з інвесторами? Кам'янчани у Франції — чим закінчилися перемовини з інвесторами? Міська лазня Кам'янця змінює графік роботи Міська лазня Кам'янця змінює графік роботи Кам’янець - “Остання столиця”. Місто готується до фестивалю (ПРОГРАМА) Кам’янець - “Остання столиця”. Місто готується до фестивалю (ПРОГРАМА)
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up