Кам’янчан закликають добровільно здати незареєстровану зброю

  • З 1 по 30 квітня 2017 року проводиться місячник добровільної здачі.
  •  Громадяни, які упродовж квітня добровільно звернуться до поліції, щоб здати зброю, боєприпаси вибухові матеріали та спеціальні засоби, що зберігаються незаконно, звільняються від кримінальної відповідальності.
Кам’янчан закликають добровільно здати незареєстровану зброю

Національна поліція України з 1 по 30 квітня 2017 року проводить місячник добровільної здачі зброю. Мета місячника - виведення зброї, боєприпасів, вибухівки та спеціальних засобів з незаконного обігу. Таким чином, громадяни, які добровільно звернуться до поліції, здавши зброю, згідно з вимогами статті 263 Кримінального кодексу України звільняються від кримінальної відповідальності. Про це інформує сектор комунікації ГУ НП у Хмельницькій області.

Якщо громадянин у вказаний термін добровільно здав до підрозділів Національної поліції України мисливську вогнепальну, холодну, газову зброю, то в подальшому після оформлення відповідних документів він має можливість зареєструвати цю зброю в особисту власність і використовувати її на законних підставах.

Коментарі

У Кам’янці-Подільському різко змінилися погода. Журналісти “20 хвилин” вирішили дізнатися до яких служб можна звернутися...

У Кам’янці крадій завдав підприємцю збитків на 130 000 гривень.  

На будівництво дороги від вулиці Північної до Привокзальної із Державного бюджету виділили кошти.

Синоптики обіцяють посилення холодної погоди в Україні.  

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up