Кам’янчан запрошують на Свято морозива

Кам’янчан запрошують на Свято морозива
Фото з мережі Інетрнет
  • 11 червня у сквері «Гунські криниці» проведуть Свято морозива.
  • Організатори запланували конкурси, розіграші призів, лотереї.

Створення  унікального рецепту морозива приписують китайцям, бо вони перші почали робити солодкий, а рецепт смаколика тримали у таємниці. Один із перших праобразів сучасного морозива дуже любив Олександр Македонський. Він важко переносив спеку, тому часто вживав фруктові соки зі снігом. Морозивом ласувати любив і римський імператор Нерон.

У Київській Русі був свій рецепт морозива - заморожене молоко нарізали дрібно, потім таку «стружку» змішували зі свіжими ягодами. Згодом заморожували і сир, і вершки.

Щороку влітку у Кам'янці – Подільському проводять Свято морозива. Цьогоріч воно припадає на 11 червня. Про це йдеться на сайті міської ради.Святкуватимуть морозивом кам’янчани у сквері Гунські криниці. Початок – о 12. 00 годині. Завершення свята заплановано на  18.00 годину.

0
0
0
0
Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин
Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО) Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО) Фоторепортаж: відкриття туристичного сезону у Кам'янці-Подільському 2019 Фоторепортаж: відкриття туристичного сезону у Кам'янці-Подільському 2019 Кам’янець в Instagram: яскраві фото тижня Кам’янець в Instagram: яскраві фото тижня Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО) Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО)
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up