Кам`янчан запрошують відвідати економічно-мистецьку платформу

Кам`янчан запрошують відвідати економічно-мистецьку платформу
фото із сайту міської ради
  • На заході обговорять економічні аспекти міжнародного стайлингу.

У Кам`янці-Подільському 5 жовтня відбудеться економічно-мистецька платформа. Стартує захід об 11:00 у Подільському спеціальному навчально-реабілітаційному соціально-економічному коледжі за ініціативи кафедри економіки, фінансів, обліку та оподаткування.
Учасники події обговорять питання теми «Економічні аспекти міжнародного стайлінгу: українсько-африканський контекст». Метою заходу є створення об’єднавчої інтелектуальної платформи для презентації досягнення розвитку національної економіки і культури та обміну культурними досвідами. Як зазначають на сайті міської ради, участь у заході зможуть взяти усі бажаючі.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Статистика травматизму: минулого тижня травмувалися понад 160 кам’янчан Статистика травматизму: минулого тижня травмувалися понад 160 кам’янчан
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up