Кам’янчани не хочуть, щоб вулицю Суворова та провулок Піонерський перейменували

Кам’янчани не хочуть, щоб  вулицю Суворова та провулок Піонерський перейменували
Фото із мережі Інтернет
  • Жителі Кам’янця – Подільського звернулися до топонімічної комісії із пропоновою не перейменовувати вулиці Суворова та провулку Піонерського.
  • Чи перейменують цю вулицю і провулок – вирішуватимуть на наступній сесії міськради.

Сьогодні, 17 травня, відбулося засідання топонімічної комісії. На порядок денний винесли 2 питання. Кам’янчани звернулися із проханням не перейменовувати вулицю Суворова та провулок Піонерський.  Мешканці квартир у будинку по вулиці Суворова були присутні на засіданні. Вони виявили небажання, щоб вулицю Суворова перейменували на вулицю Симона Петлюри. Про це повідомляє прес-служба міської ради.

Мешканці провулку Піонерського теж звернулись із таким проханням.

Члени топонімічної комісії проголосували за ці пропозиції. Відтак на наступній  сесії міської ради буде рекомендовано депутатам вивести дані вулицю і провулок з реєстру для перейменування.

0
0
0
0
Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Як пройшов тижневий проект "#мамусіПірует_займаємосяРазом" (ФОТО) Як пройшов тижневий проект "#мамусіПірует_займаємосяРазом" (ФОТО)
Волонтери Кам'янця поділилися першими результатами прибирання лісу (ФОТО) Волонтери Кам'янця поділилися першими результатами прибирання лісу (ФОТО) Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам'янець в Instagram: яскраві фото кам'янчан Кам'янець в Instagram: яскраві фото кам'янчан Фестивалить червень. Що цікавого заплановано у Кам’янці цього місяця? Фестивалить червень. Що цікавого заплановано у Кам’янці цього місяця?
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Кам'янця-Подільського за сьогодні

keyboard_arrow_up