Кам’янчани приєднались до міжнародної акції “Селфі в музеї”

Кам’янчани приєднались до міжнародної акції “Селфі в музеї”
Колаж із фото з мережі facebook
  • Відвідувачі музеїв усього світу сьогодні, 17 січня, публікують свої фотографії із хештегом #MuseumSelfie.
  • Кам’янчани також долучилися до акції, створивши селфі із експонатами виставок.

Селфі сьогодні надзвичайно популярне явище, яке уже переросло у справжній культурний феномен. У 2014 британка Мар Діксон вирішила використовувати цей вид фотографії для популяризації музеїв, відтак третю середу січня оголосили Міжнародним днем селфі в музеї. Кам’янець-Подільський до своєрідного флешмобу долучився уже вдруге. І хоча учасників акції стало трошки більше, все ж популярною вона не стала.

Цьогоріч до “Селфі в музеї” приєдналися Старий замок, Ратушу, Галерею мистецтв, музей старожитностей, виставкову залу.

У Галереї мистецтв, розповідають працівники, станом на 15 годину, було лише чотири відвідувачі. Дві дівчини зробили селфі на фоні музейних експонатів, а от старші чоловіки не захотіли сфотографуватися. Ратушу сьогодні відвідали школярі, і до акції “Селфі в музеї” діти планували долучитися.

Як розповідає завідувач відділу маркетингу, розвитку та інвестування музею-заповідника Наталія Рибчак минулоріч акція не спрацювала, тому популяризувати “Селфі в музеї 2018” розпочали заздалегідь:

"Минулого року про акцію ми дізналися за декілька днів до початку її проведення, зараз у нас було достатньо часу для підготовки. Ми вирішили залучили до селфі у музеї своїх працівників. Вони також робили фотографії на фоні експонатів та поширювали інформацію у групі в facebook. Хочемо зробити флешмоб більш популярним для того, щоб можна було показати усім потенційним відвідувачам, що вони можуть побачити у тому чи іншому відділі музею. Про місто відомо часто тільки те, що тут фортеця, а про самі музеї або не чули, або не знають, що у них знаходиться".

Переможців акції, які отримають призи, визначатимуть за найбільшою кількістю лайків під селфі з музейним експонатом уже сьогодні.

 

Коментарі
keyboard_arrow_up