Кам’янчани створили імпровізований концерт на узбережжі Вісли

Кам’янчани створили імпровізований концерт на узбережжі Вісли
  • Фольклорний ансамбль «Джерело» коледжу культури і мистецтв із Кам’янця відвідав одне з найчарівніших міст Польщі – Краків.

Емоції від візиту виразились у тому, що кам’янчани вирішили дати імпровізований концерт на узбережжі Вісли біля стін Вавеля – резиденції польських королів. 
Як повідомляє сайт міської ради, кам`янчани виступали з концертною програмою «Музика єднає серця і народи» на території унікального замково-паркового комплексу в Голухові – у Польщі. Вразили митців із Кам’янця витончена і водночас сувора архітектура старовинного замку, чудово збережений і облаштований природній ландшафт парку, акустика залу і, головне, щире спілкування з глядачами. 
Керівник фольклорного ансамблю “Джерело” Тетяна Столаба вважає, що коледж культури і мистецтв для студентів – не тільки навчання, а найкраща практика і незабутні спогади.

0
0
0
0
Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Як пройшов тижневий проект "#мамусіПірует_займаємосяРазом" (ФОТО) Як пройшов тижневий проект "#мамусіПірует_займаємосяРазом" (ФОТО)
Волонтери Кам'янця поділилися першими результатами прибирання лісу (ФОТО) Волонтери Кам'янця поділилися першими результатами прибирання лісу (ФОТО) Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам'янець в Instagram: яскраві фото кам'янчан Кам'янець в Instagram: яскраві фото кам'янчан Фото дня: у центрі Кам'янця гуляє лелека Фото дня: у центрі Кам'янця гуляє лелека
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Кам'янця-Подільського за сьогодні

keyboard_arrow_up