Кам’янчани вшанували пам’ять кіборгів

Кам’янчани вшанували пам’ять кіборгів
  • Протягом 242 днів солдати захищали Донецьке летовище від ворогів, серед воїнів були і кам’янчани

Вчора у міському будинку культури традиційно вшанували пам’ять загиблих кам’янецьких захисників. Кам’янчани помолилися і згадали трьох кіборгів, що загинули у Донецькому аеропорту.

Долучилися до традиційних споминів небайдужі кам’янчани, сім’ї та друзі загиблих й представники влади. Імена трьох героїв, що протягом 242 днів захищали летовище від ворогів, вписані в історію– Руслан Коношенко, Віталій Ремішевський, Валерій Лізвінський.

«Пам'ять про них житиме в наших серцях вічно», - наголосив секретар міської ради Дмитро Васильянов під час свого виступу, повідомляє прес-служба мерії.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО) Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО)
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up