Кам’янчани взяли участь у мітингу, щоб вшанувати пам’ять воїнів Афганістану

Кам’янчани взяли участь у мітингу, щоб вшанувати пам’ять воїнів Афганістану
  • 29 років минуло відтоді як радянський союз вивів повністю свої війська із Афганістану.
  • Це відбулося сьогодні, 15 лютого.
  • Кам’янчани долучилися до вшанування пам’яті про героїв війни.

 

Жителі Кам’янця-Подільського сьогодні, 15 лютого, взяли участь в урочистій ході від військового гарнізону до скверу “Молодіжного”. О 9:00 розпочався невеличкий реквієм-мітинг для вшанування пам’яті про воїнів-інтернаціоналістів.

На заході згадали важкі втрати українського населення у війні в Афганістані. Не залишилися без уваги і вклад ветеранів у АТО.

Із урочистими привітаннями виступили також держслужбовці Кам’янця.

А Олександр Стасій, голова районної ради ветеранів, наголосив про важливість пам’яті про війну в Афганістані, яка дозволить надалі недопустити трагедій.

Опісля для ветеранів заспівали проникливі композиції про важку долю афганського солдата.

Завершився мітинг покладанням квітів до до пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам, які загинули в Афганістані.

З 11.00 години в районному центрі культури і мистецтв “Розмай” проходить святковий концерт з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

До привітань ветеранів війни в Афгані також приєднується начальник Кам’янець-Подільського гарнізону, полковник   Володимир Родіков:

Шановні учасники бойових дій на території інших держав,

дорогі воїни-інтернаціоналісти!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Щорічно український народ віддає глибоку шану усім без винятку солдатам і офіцерам, рядовим і генералам та службовцям, яким судилося пройти вогняне горнило бойових дій в Республіці Афганістан та інших «гарячих» точках планети. 

Куди б не закидала доля наших земляків, яким довелося брати участь у миротворчих операціях, вони завжди чесно й сумлінно виконували військову присягу. За хоробрість, високий професіоналізм, надійність і благородство вони заслужили щиру подяку багатьох народів та примножили авторитет України як країни–миротворця. 

Схиляємо голови перед тими, хто пролив свою кров заради забезпечення миру. Ми завжди будемо пам’ятати всіх тих, хто не повернувся. 

Спасибі вам, шановні учасники бойових дій, за мужність і героїзм, за високу громадянську відповідальність.

Бажаємо усім, хто пройшов нелегкий бойовий шлях, міцного здоров’я, щастя й миру, успіхів у праці та добробуту в родинах.

 

Коментарі
keyboard_arrow_up