Кам’янчанка Людмила Пристай лауреат конкурсу «Вчитель року-2018»

Кам’янчанка Людмила Пристай лауреат конкурсу «Вчитель року-2018»
Фото: https://mon.gov.ua/ua
  • Завершився всеукраїнський конкурс «Учитель року-2018» у номінаціях «Українська мова та література», «Німецька мова», «Фізика» та «Фізична культура».
  • Вчителька із Кам’янця Людмила Пристай здобула друге місце.

Людмила Пристай виборола друге місце у званні лауреата Конкурсу «Вчитель року-2018» у номінації «Українська мова та літертура». Як зазначають на сайті МОН, у фінальному етапі змагань взяло участь 100 педагогів.

Фахове журі конкурсу перевіряло учасників у кількох випробуваннях: “Методичний практикум”, “Практична робота”, “Тестування з фахової майстерності”, “Урок” і “Навчальний проект”. Результатом стала перемога чотирьох вчителів, які успішно виконали усі завдання.

Попередньо учасники презентували відеорезюме, де мали коротко розповісти про освітній заклад у якому працюють, професійні здобутки та мотивацію для участі у змаганні. У кожній номінації змагалося по 25 учасників.

 

Вітаємо Людмилу Пристай із почесним здобутком.

0
0
0
0
Популярне у Кам'янці Популярне у Кам'янці
Молодь Кам’янця закликає містян допомогти  волонтерам організації "Душа бродяги" Молодь Кам’янця закликає містян допомогти волонтерам організації "Душа бродяги"
Надзвичайники знищили гранату часів Другої Світової війни Надзвичайники знищили гранату часів Другої Світової війни Фестиваль "Бруківка" запрошує до співпраці Фестиваль "Бруківка" запрошує до співпраці Події тижня у Кам’янці, що варті уваги Події тижня у Кам’янці, що варті уваги
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up