Кам’янчанка творить картини із соломи

Кам’янчанка творить картини із соломи

Наталя Лашко в липні  презентує в обласній бібліотеці для юнацтва, що у Хмельницькому, виставку робіт, яка має назву “Золоті чари солом’яного шитва”. Жінка створює картини завдяки соломинкам.

За фахом пані Наталя - викладач К-ПНУ ім. І.Огієнка, а також є членом Національної спілки майстрів народного мистецтва України. На виставці презентувала зразки власного творчого доробку, а також її сина – Іллі, студента Харківської академії дизайну та мистецтв.

Як повідомляє прес-служба управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької обласної державної адміністрації, наразі експонується  11 робіт художньої вишивки соломкою та арт-квілту. Виставка триватиме аж  до кінця літа.

Центральне місце займає арт-квілт “Подолянка”.

А це - картина  з триптиху “Грай, бандуро моя золотая”.

Вперше Наталя Лашко картини хмельничанам показала 20 років тому – в 1996 році. А зараз пані Наталя – учасниця  багатьох міжнародних виставок та фестивалів. Її унікальні роботи знаходяться в Кам’янці-Подільському, Хмельницькому та Києві. Частина творів знаходиться в приватних колекціях України, Ізраїлю, Франції, Росії, Польщі.

На створення однієї картини майстриня витрачає від кількох місяців до року. Часом навіть більше. Картину розміром 40 на 30 сантиметрів, до прикладу, можна зробити за 2 місяці. 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up