Кам’янець – столиця кави. Програма фестивалю ароматного напою

Кам’янець – столиця кави. Програма фестивалю ароматного напою
  • 9 травня Кам'янець-Подільський зустріне всіх любителів терпкої та ароматної кави на "Podillya coffee festival".

Поціновувачі ароматної кави матимуть змогу насолодитися улюбленим напоєм мільйонів під час фестивалю "Podillya coffee festival". Відбудеться захід 9 травня. У програмі очікуються майстер-класи, спілкування з цікавими особистостями, лаунж-вечір.

Усі бажаючі зможуть відвідати виставки, презентації, а також взяти участь в вікторинах, іграх, конкурсах, розвагах. У рамках заходу пройде велозаїзд.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Статистика травматизму: минулого тижня травмувалися понад 160 кам’янчан Статистика травматизму: минулого тижня травмувалися понад 160 кам’янчан
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up