Кам’янець готується до встановлення нового рекорду України

Кам’янець готується до встановлення нового рекорду України
  • Понад 200 танцюристів у Кам'янці будуть встановлювати новий рекорд України.
  • До унікального заходу просять долучатися усіх охочих.

На відкритті туристичного сезону у Кам’янці встановлюватимуть новий рекорд України. 21 квітня у місті відбудеться наймасовіший танець в історичних костюмах. Таке дійство, повідомляє сайт міської ради, представники Книги рекордів України будуть реєструвати вперше.

Захід пройде у форматі перфомансу «Історичний реверанс», у ньому візьме участь більше 200 учасників. Якщо Ви також бажаєте взяти участь у встановленні рекорду, варто підібрати історичний костюм та прийти до Ратуші 21 квітня о 18:45.

Нагадаємо, що у Кам’янці відкриття туристичного сезону анонсується у форматі магічності, детально із програмою можна ознайомитися тут.

0
0
0
0
Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Правоохоронці затримали банду, яка викрала 19-річного кам’янчанина Правоохоронці затримали банду, яка викрала 19-річного кам’янчанина
Кам'янець в Instagram: весняний настрій містянок Кам'янець в Instagram: весняний настрій містянок Кам'янчани у Франції — чим закінчилися перемовини з інвесторами? Кам'янчани у Франції — чим закінчилися перемовини з інвесторами? Міська лазня Кам'янця змінює графік роботи Міська лазня Кам'янця змінює графік роботи Перша в Україні мобільна поліцейська станція  - на Кам’янеччині Перша в Україні мобільна поліцейська станція - на Кам’янеччині
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up