"Камянець-Подільський без сміття" чи нездійснена мрія?

"Камянець-Подільський без сміття" чи нездійснена мрія?
Фото сайт міської ради
  • Представниці громадських організацій розповіли про те як сортувати сміття, але не куди його у Кам’янці складати 

До міста приїздили активісти громадських організацій «Україна без сміття» і «Український центр європейської політики». До того як представити журналістам свої проекти, Євгенія Аратовська та Інна Корсун приїздили до навчально-виховного закладу №13 і обговорили із заступниками виховної роботи як привчати дітей до культури сортування твердих побутових відходів.

О 14 годині, коли почалася зустріч-дискусія, засновниця організації «Україна без сміття» Євгенія Аратовська розповіла про діяльність і результати організації, крім того презентувала проекти: «Екологічний аудит», «Освітній проект» і «Майстер добрих справ». Для Євгенії, за її словами, сортування сміття як ритуал чищення зубів і це може стати частиною життя кожного громадянина.

Спікер зазначила, що у Хмельницькому планують відкрити сміттєпереробний комплекс, для роботи якого необхідна зазначена кількість відходів. Основна проблема, яку намагаються вирішити організації – це комунікація. Активістки намагаються налагодити контакт із громадами міст, щоб об'єднати зусилля і забезпечити чисте середовище.

«Ми надихаємо українців сортувати сміття» - одне із гасел організації. Коли українці почнуть сортувати сміття, то завод, у майбутньому, буде мати достатню кількість сировини для роботи.

Хоч активістки озвучували правильні речі, проте чи доречно, зараз, про це говорити у Кам'янці-Подільському? Цьогоріч працівники комунальної служби ,лише, купили 39 металевих євроконтейнерів, що не пристосовані до сортування. У нашому місті просто немає для цього умов. Наразі кам'янчанам нема як впровадити у життя проект «Україна без сміття», а точніше «Кам’янець-Подільський» без сміття.

Зазначимо, що представники організацій хочуть провести наступну зустріч у Кам’янці на початку нового року.
 

Коментарі
keyboard_arrow_up