Кам’янець потрапив на обкладинку книги-альбому «Ukraїner. Країна зсередини»

Кам’янець потрапив на обкладинку книги-альбому  «Ukraїner. Країна зсередини»
  • У розділі з описом про Поділля йдеться і про наше місто

Видання «Ukraїner. Країна зсередини» прикрасило фото з Кам’янця-Подільського.

Книга-альбом стала результатом однойменного мультимедійного проекту з дослідження історичних земель України, ініційованого письменником та журналістом Богданом Логвиненком. У ній йдеться про найяскравіші моменти з трирічної експедиції куточками України - від Слобожанщини до Поділля, від Волині до Таврії. Це історії людей та місць, що надихають, зворушують й дивують. А вражаючі фото, які доповнюють видання, відкриють читачам Україну справжню, несподівану, цікаву та автентичну. Про це повідомляє Медіа-корпорація "Є".

Як зазначає прес-служба Кам’янець-Подільської міської ради, у розділі про Поділля йдеться, зокрема, і про Кам’янець-Подільський – фортецю, мотобол та повітряні кулі.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Розлучилися і пішли судитися - кам’янчанин вимагав поновлення права на квартиру Розлучилися і пішли судитися - кам’янчанин вимагав поновлення права на квартиру
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Кам'янця-Подільського за сьогодні

keyboard_arrow_up