Кам’янець стане молодіжною столицею України

Кам’янець стане молодіжною столицею України
  • Про це повідомив на своїй сторінці у мережі Facebook міський голова
  • За статус молодіжної столиці України змагалися 41 місто

Наглядова Рада Національного конкурсу “Молодіжна столиця України” прийняла до розгляду 41 Заявку. Заявки подали міста з 22 областей, з поміж них 15 обласних центрів, міста обласного та районного значення (Список міст).

"Вісім років ми боролися за цей статус - молодіжної столиці України, не дивлячись на те, що наша молодь - найкраща. І от у фіналі цьогорічного конкурсу ми обігнали Хмельницький, Маріуполь, Харків, Тернопіль, Івано-Франківськ, Кременчук, Одесу, Луцьк і стали... НАЙКРАЩИМИ!!!
Втаю молодь міста, всіх, хто доклав зусиль до розробки проекту і його захисту, і тим, хто вболівав за Кам'янець! Ми це зробили!", йдеться у повідомленні мера.

 

0
0
0
0
Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин
Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО) Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО) Фоторепортаж: відкриття туристичного сезону у Кам'янці-Подільському 2019 Фоторепортаж: відкриття туристичного сезону у Кам'янці-Подільському 2019 Кам’янець в Instagram: яскраві фото тижня Кам’янець в Instagram: яскраві фото тижня Петропавліська церква в Кам’янці отримала дозвільні документи на реставрацію Петропавліська церква в Кам’янці отримала дозвільні документи на реставрацію
Коментарі (1)
  • Юрий Унятицкий

    це все гарно.але чому не прикрасили вул.Соборну до дня св.Миколая як робили кожного року.невже гроші закінчились у наших можновладців?
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up