Кам'янець третім в Україні користуватиметься послугами Big data

Кам'янець третім в Україні користуватиметься послугами Big data
  • Послуга дозволить скласти точну картину туристів нашого міста

Кам’янець-Подільський державний історичний музей-заповідник уклав угоду з компанією "Київстар" на послуги Big Data з травня по жовтень цього року.

"Тепер бачитимемо чіткішу картину щодо відвідувачів нашого міста.З травня по жовтень будемо мати можливість проводити точніший аналіз туристів, а саме - за віком, статтю, країною походження, тривалістю перебування. Таким сервісом в цій сфері вже користується Тернопіль і Львів. Ми - треті.", йдеться у повідомленні міського голови Михайла Сімашкевича.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Фестивальний Кам'янець запрошує: чому варто завітати до міста у травні? Фестивальний Кам'янець запрошує: чому варто завітати до міста у травні?
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Кам'янця-Подільського за сьогодні

keyboard_arrow_up