Кам’янець у підсумках 2017. Як місто оновилося за рік?

Кам’янець у підсумках 2017. Як місто оновилося за рік?
  • Кам’янець вирізняється серед інших міст України унікальною архітектурою. Не менш важливим є створення якісного благоустрою міста. Щорічно Кам’янець чогось набуває у цій сфері.
  • Журналісти “20 хвилин” розпочинають рубрику у якій будуть розповідати про те, як змінився Кам’янець у 2017 році.

 

Відновили оглядовий майданчик

На території Руських фільварків відновили оглядовий майданчик. Кошти на облаштування чарівного місця відпочинку надав кам’янчанин Олесандр Шушковський. Біля місця із гарним видом встановили лавки, ліхтарі, оновили сходи.

Встановили лавки на одній опорі за 6 тисяч гривень

9 жовтня у Кам’янці встановили чотири лавки на одній опорі, які розмістили на вулиці Огієнка (від перехрестя із вулицею Соборна до перехрестя із вулицею Князів Коріатовичів). Кожна лавка коштує 6,5 тисяч гривень, чекали на замовлення понад три місяці.

Ремонт тротуару на вулиці Князів Коріатовичів зі сторони ринку

Цьогоріч поремонтували тротуар по вулиці Князів Коріатовичів зі сторони центрального ринку. Комунальники зняли верхній шар полотна, який замінили плиткою.

Встановили вісім колон Моріса

З 11 по 12 вересня, у місті встановили 8 афішевих циліндрів, які мають найменування колони Моріса. На ці об’єкти з міського бюджету було виділено 100 тисяч гривень. Їх встановили, щоб оголошеннями не заклеювали паркани та фасади будинків.

Ремонтують міст на “тещиному язиці”

Наразі триває ремонт на сумнозвісному мості через річку Мукша, на якому щорічно трапляються десятки ДТП. Вартість робіт оцінили в 11,5 мільйонів гривень. Досі міст був 7 метрів завширшки, це ставало причиною аварій. Після ремонтних робіт він матиме ширину до 16 метрів.

З’явився сад дерев’яних скульптур

Упродовж 10 днів на фестивалі “Поділля Woodcraft” майстри із усієї України створили скульптури ремісників, які у давнину працювали у Кам’янці. Тепер на території ЖК “Нова будова” з’явився справжній сад дерев’яних скульптур.

Облащтували територію біля ринку

Територія з торговими місцями, що знаходиться біля ринку, цієї весни була облаштована у гарну площу з викладеним у центрі символом Кам’янця. Також відбулися роботи з оформлення алей – на квітковому ринку та від «п’ятачка» до вулиці Князів Коріатовичів. Тут встановлено новенькі лавочки і висаджено клумбу.

 

Коментарі
keyboard_arrow_up