Кам'янець відзначає День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Кам'янець відзначає День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
  • Цьогоріч українці відзначають 72-гу річницю від Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
  • Із цієї нагоди у Сквері танкістів сьогодні, 9 травня, пройшов урочистий мітинг.

Замість розкішних парадів, Кам’янець скромно відзначає День перемоги над нацизмом урочистим мітингом.

На заході були присутні ветерани Другої світової війни, учасники бойових дій у зоні АТО, представники влади та правоохоронці, військові, працівники освіти та громада міста.


З вітальним словом звернувся міський голова, Михайло Сімашкевич, вдова військового, що загинув в АТО, Наталія Якубовська. 

Слово дали Івану Федоровичу Задворному, 94-річному ветерану. Він розповів свою історію, котра пов’язана із подіями Другої світової. І не зважаючи на те, що йому відключали мікрофон і аплодували завчасно до завершення його промови, чоловік привітав кам’янчан зі святом. 

0
0
0
0
Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Правоохоронці затримали банду, яка викрала 19-річного кам’янчанина Правоохоронці затримали банду, яка викрала 19-річного кам’янчанина
Кам'янець в Instagram: весняний настрій містянок Кам'янець в Instagram: весняний настрій містянок Кам'янчани у Франції — чим закінчилися перемовини з інвесторами? Кам'янчани у Франції — чим закінчилися перемовини з інвесторами? Міська лазня Кам'янця змінює графік роботи Міська лазня Кам'янця змінює графік роботи Юлія Марущак: «Я відпочиваю, коли роблю прикраси. Я працюю, коли роблю прикраси» Юлія Марущак: «Я відпочиваю, коли роблю прикраси. Я працюю, коли роблю прикраси»
Коментарі (2)
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up