Кам’янець відзначає День вишиванки

Кам’янець відзначає День вишиванки
Фото із сайту міськради
  • Сьогодні, 18 травня, українці відзначають День вишиванки.
  • Кам’янець – Подільський приєднався до святкувань.

Сьогодні, 18 травня, у Кам’янці презентували мега-вишиванку.

Розміри української сорочки становлять 4,5 метри у довжину і трохи більше 2 у ширину. Працювали над її виготовленням педагоги та учнів кам’янецьких шкіл. Інформує прес-служба міської ради.Декілька сотень школярів зібралися сьогодні у вишитих сорочках. Учасники заходу заспівали  український гімн. А творчі колективи - патріотичних пісень.


А біля бібліотеки ім. К. Солухи відбулася тематична фотосушка. А ще презентували виставку сучасних та старовинних вишитих рушників.

Світлини із сайту міськради.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Розлучилися і пішли судитися - кам’янчанин вимагав поновлення права на квартиру Розлучилися і пішли судитися - кам’янчанин вимагав поновлення права на квартиру
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up