Кам'янець знову стане столицею УНР

Кам'янець знову стане столицею УНР
Фото із сайту міськради
  • 26-27 серпня Кам’янець – Подільський пригадає ті часи, коли він був столицею УНР.
  • Реконструкторські бої, від яких перехоплює подих, тематичний концерт, що створить атмосферу доби УНР – і це далеко не весь спектр атракцій, котрі готують кам’янчанам та гостям міста.

Фестиваль «Остання столиця» у Кам'янці присвячений першим визвольним змаганням. І проходитиме цьогоріч він 26-27 серпня.

Організовують реконструкторські заходи Кам’янець-Подільський історичний музей-заповідник. Про це інформує прес-служба міської ради. Директор і керівник міського військово-історичного товариства Олександр Заремба, каже, що цьогоріч планується, що «Остання столиця» пройде у форматі музейно-освітнього заходу. І поєднає уже не вперше відтворений реконструкторський бій у Старому місті, концерт на Ратушній площі, табір реконструкторів, інтерактивний майданчик у замку, відкриті лекції на тему визвольних змагань.

До фестивалю приєднаються й реконструктори з інших  міст України: Львова, Києва, Чернігова, Тернополя, Хмельницького.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Статистика травматизму: минулого тижня травмувалися понад 160 кам’янчан Статистика травматизму: минулого тижня травмувалися понад 160 кам’янчан
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up