Кам’янецькі сапери навчатимуть фахівців зі знешкодження вибухових пристроїв за стандартами НАТО

Кам’янецькі сапери навчатимуть фахівців зі знешкодження вибухових пристроїв за стандартами НАТО
  • У Кам’янці відбулося офіційне вручення програм підготовки із навчанням спеціалістів за стандартами НАТО.

Військовослужбовцям Центру розмінування Кам’янця навчатимуть фахівців зі знешкодження саморобних вибухових пристроїв за стандартами країн НАТО. Нещодавно команда Об’єднаної оперативно-тактичної групи Збройних сил Канади офіційно передала програми підготовки спеціалістів зі знешкодження цієї зброї.

Відтепер підготовка фахівців зі знешкодження саморобних вибухових пристроїв за стандартами країн НАТО повністю лягає на плечі українських військових саперів. У той же час канадські інструктори продовжать своє перебування в Центрі розмінування, але вже в ролі консультантів та спостерігачів, - повідомляє прес-офіцер Андрій Агєєв на своїй сторінці у мережі Фейсбук.

В урочистих заходах передачі Програми взяли участь начальник Центру розмінування полковник Володимир Родіков, командир Об’єднаної оперативно тактичної групи – Україна підполковник Олд, офіцер з питань зв’язків та взаємодії від Командування об’єднаними операціями Канади при Європейському командуванні полковник Фостер.

Довідка: у рамках операції UNIFIER, що є місією Збройних сил Канади для підтримки сил безпеки в Україні, контингент 2-ї Об’єднаної оперативно тактичної групи, з вересня 2015 року здійснює підготовку військовослужбовців Збройних Сил України навичкам оператора та помічника оператора зі знешкодження саморобних вибухових пристроїв. Всього за цей час підготовили 345 військовослужбовців.

Коментарі
keyboard_arrow_up