Кам’янецькі військові розпочали новий навчальний рік

Кам’янецькі військові розпочали новий навчальний рік
фото: Кам'янець - Подільська міська рада

З нагоди початку нового навчального року в Збройних Сил України в Кам’янці-Подільському відбулося урочисте шикування військовослужбовців.

Зі святом кам’янецьких захисників привітав командир 48-ї інженерної бригади Віктор Коршок, котрий зазначив, що наявний сьогодні колектив військовослужбовців на сто відсотків готовий виконувати покладені на нього завдання. Проте цьогоріч бригади будуть залучатися до ще більш повномасштабних навчань.

«Вірю, що та підготовка, яку вони отримають, плюс умілість і бажання дадуть позитивні результати», - зауважив Віктор Коршок.

Оскільки міський голова Михайло Сімашкевич перебуває на Сході, від його імені до оборонців Кам’янця звернувся секретар міської ради Дмитро Васильянов, побажавши їм досягнень у новому навчальному році та розвитку в бойовій майстерності, військовій справі. Також із привітанням від народного депутата Володимира Мельниченка виступила його помічник Ірина Камінська.

За матеріалами прес-служби Кам’янець – Подільської міської ради.

0
0
0
0
Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
У Кам’янці відкриють Молодіжний центр У Кам’янці відкриють Молодіжний центр
У Кам’янці відновлюють опалювальний сезон У Кам’янці відновлюють опалювальний сезон Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам'янець в Instagram: яскраві фото тижня Кам'янець в Instagram: яскраві фото тижня Тендітна "Українська Нетта" виборола місце у півфіналі голосу країни Тендітна "Українська Нетта" виборола місце у півфіналі голосу країни
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up