Кам’янецькі військові знову відправилися в зону АТО

Кам’янецькі військові знову відправилися в зону АТО
Фото із сайту міськради
  • У рамках чергової ротації, понад 70  військовослужбовців з Кам’янця – Подільського у черговий раз від’їхали на Схід для виконання службового обов’язку.

Провести військових, передати їм у дорогу продукти харчування та побажати якнайшвидшого повернення додому від імені міської влади завітали небайдужі кам’янчани, представники влади, духівництва. Студенти та школярі Кам’янця – Подільського передали українським захисникам продукти та солодощі. Про це йдеться на офіційному веб-сайті Кам’янець – Подільської міської ради.

За традицією, на щасливу дорогу військових поблагословив отець Олександр. А командир бригади Віктор Коршок висловив сподівання на те, щоб це була остання ротація.

0
0
0
0
Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Правоохоронці затримали банду, яка викрала 19-річного кам’янчанина Правоохоронці затримали банду, яка викрала 19-річного кам’янчанина
Кам'янець в Instagram: весняний настрій містянок Кам'янець в Instagram: весняний настрій містянок Кам'янчани у Франції — чим закінчилися перемовини з інвесторами? Кам'янчани у Франції — чим закінчилися перемовини з інвесторами? Міська лазня Кам'янця змінює графік роботи Міська лазня Кам'янця змінює графік роботи Шафи і ліжка для медичних закладів Кам’янця Шафи і ліжка для медичних закладів Кам’янця
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up