Кам’янецьких кінологів навчатимуть ветеринарної медицини
- Наразі працівники поліції та університету обговорюють можливість створення спецкурсу
Вчора, 24 січня, у Кам’янці-Подільському поліцейські зустрілися з працівниками Подільського державного аграрно-технічного університету. Під час робочої зустрічі освітяни і правоохоронці обговорили можливість створення у виші спеціального навчального курсу.
Планується, що кінологи поліції могли б здобувати спеціальну ветеринарну освіту, повідомляє прес-служба поліції.

За словами учасників, проект спрямований на отримання працівниками кінологічних служб ширшого спектру професійних знань у сфері ветеринарної медицини.