Кам’янецьких кінологів навчатимуть ветеринарної медицини

Кам’янецьких кінологів навчатимуть ветеринарної медицини
Фото з мережі Інтернет
  • Наразі працівники поліції та університету обговорюють можливість створення спецкурсу

Вчора, 24 січня, у Кам’янці-Подільському поліцейські зустрілися з працівниками Подільського державного аграрно-технічного університету. Під час робочої зустрічі освітяни і правоохоронці обговорили можливість створення у виші спеціального навчального курсу.

Планується, що кінологи поліції могли б здобувати спеціальну ветеринарну освіту, повідомляє прес-служба поліції.

Проект ініціювало Міністерство внутрішніх справ України, щоб кінологічна служба розвивалася і у працівників розширилися можливості під час роботи у секторі безпеки і охорони.

За словами учасників, проект спрямований на отримання працівниками кінологічних служб ширшого спектру професійних знань у сфері ветеринарної медицини.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Статистика травматизму: минулого тижня травмувалися понад 160 кам’янчан Статистика травматизму: минулого тижня травмувалися понад 160 кам’янчан
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up