Кам’янецьких кінологів навчатимуть ветеринарної медицини

Кам’янецьких кінологів навчатимуть ветеринарної медицини
Фото з мережі Інтернет
  • Наразі працівники поліції та університету обговорюють можливість створення спецкурсу

Вчора, 24 січня, у Кам’янці-Подільському поліцейські зустрілися з працівниками Подільського державного аграрно-технічного університету. Під час робочої зустрічі освітяни і правоохоронці обговорили можливість створення у виші спеціального навчального курсу.

Планується, що кінологи поліції могли б здобувати спеціальну ветеринарну освіту, повідомляє прес-служба поліції.

Проект ініціювало Міністерство внутрішніх справ України, щоб кінологічна служба розвивалася і у працівників розширилися можливості під час роботи у секторі безпеки і охорони.

За словами учасників, проект спрямований на отримання працівниками кінологічних служб ширшого спектру професійних знань у сфері ветеринарної медицини.

2
0
0
0
Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Правоохоронці затримали банду, яка викрала 19-річного кам’янчанина Правоохоронці затримали банду, яка викрала 19-річного кам’янчанина
Кам'янець в Instagram: весняний настрій містянок Кам'янець в Instagram: весняний настрій містянок Кам'янчани у Франції — чим закінчилися перемовини з інвесторами? Кам'янчани у Франції — чим закінчилися перемовини з інвесторами? Міська лазня Кам'янця змінює графік роботи Міська лазня Кам'янця змінює графік роботи TORBAN, дерево й мистецтво: у Кам’янці відкрили фестиваль “Поділля Woodcraft” TORBAN, дерево й мистецтво: у Кам’янці відкрили фестиваль “Поділля Woodcraft”
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up