Кам’янецьким лікарням повернуть тепло

Кам’янецьким лікарням повернуть тепло
Світлина із вільних джерел
  • За останні декілька днів в Україні добряче похолоднішало. І Кам’янець – не виняток.
  • У зв’язку із тим, що квітнева температура повітря відчутно знизилася, у лікарнях Кам'янця відновлять теплопостачання.

Квітнева погода в Україні непередбачувана. Дерева уже вкрилися рясним цвітом, як зверху на них посипало снігом.  Аномальні перепади температур стають причиною загостерення загрози захворювань. Кам’янчани скаржаться, що холодно в помешканнях, їхні діти замерзають у садочках та школах.

Наразі розпорядження про відновлення теплопостачання у навчальних закладах Кам’янця – Подільського та в помешканнях містян немає.

Через те, що температура повітря значно понизилася,  тепло планують відновити у лікарнях Кам’янця. Про це йдеться на сайті міської ради.  Таке доручення дав міський голова Михайло Сімашкевич комунальному підприємству «Міськтепловоденергія». зважаючи на різке зниження температури

0
0
0
0
Популярне у Кам'янці Популярне у Кам'янці
Як юні податківці  святкували день закоханих (ФОТО+ВІДЕО) Як юні податківці святкували день закоханих (ФОТО+ВІДЕО)
Кам’янецькі рятувальники під час гасіння вогню знайшли мертвого чоловіка Кам’янецькі рятувальники під час гасіння вогню знайшли мертвого чоловіка Що кам’янчани постили в Instagram до дня Святого Валентина Що кам’янчани постили в Instagram до дня Святого Валентина На вулиці Короленка горів приватний гараж На вулиці Короленка горів приватний гараж Ваш дільничий інспектор: хто та за якими адресами обслуговує Кам’янець - Подільський район? Ваш дільничий інспектор: хто та за якими адресами обслуговує Кам’янець - Подільський район?
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Кам'янця-Подільського за сьогодні

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up