Кам'янецький режисер зняв соціальну рекламу про вибори

Кам'янецький режисер зняв соціальну рекламу про вибори
Знімок з відео
  • Відеоролик увійшов до десятки найкращих у конкурсі соціальної реклами "Останні аналогові Президентські вибори"
  • Андрій Заєць звертається до містян з проханням підтримати його відео

Андрій Заєць, режисер; громадський активіст і організатор Міжнародного кінофестивалю "Бруківка", створив відеоролик на конкурс соціальної реклами "Останні аналогові Президентські вибори".

Робота кам'янецького режисера увійшла до десятки фіналістів на сайті http://www.kinomedia.in.ua/ua/filmy

Як стало відомо, Андрій створив рекламу за кілька годин з відзнятого матеріалу до стрічки "Одного разу в місті на камені", яка вийде восени цьогоріч на ІІІ Міжнародному кінофестивалі "БРУКІВКА".

Прошу усіх проголосувати, поставивши вподобайку, за наш Кам'янець-Подільський ролик про "Останні аналогові Президентські вибори", йдеться у повідомленні Андрія.

Синопсис до соціальної реклами режисера: "Ми часто тікаємо від важливих рішень, кажучи собі, що наш голос ні на що не вплине або зовсім ні за кого не голосуємо. Ми живемо сьогоднішнім, не плануючи майбутнє для себе, рідних і тих, хто обороняє нас щодня. Зроби свідомий вибір — голосуй!"

Переможця буде визначено за результатами голосування журі 4 квітня 2019 року.

Бажаємо вам приємного перегляду

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Фоторепортаж: відкриття туристичного сезону у Кам'янці-Подільському 2019 Фоторепортаж: відкриття туристичного сезону у Кам'янці-Подільському 2019
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up