Кам'янецького режисера нагородили за краще відео на тему "Децентралізації"

Кам'янецького режисера нагородили за краще відео на тему "Децентралізації"
Фото зі сторінки Андрія Зайця
  • Вручення нагород відбувалося у кабінеті міністрів України

Андрій Заєць — режисер, громадський активіст та організатор міжнародного кінофестивалю «Бруківка» - сьогодні отримав нагороду та премію вартістю 200 тисяч гривень за перше місце у Всеукраїнському конкурсі журналістських робіт.

Тема конкурсу - «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади». Призи за перемогу у номінації «Кращий відеоматеріал» кам’янчанину вручив Віце-прем’єр-міністр Геннадій Зубко у кабінеті міністрів України.

Нагадаємо, що Андрій посів призове місце у конкурсі "Останні аналогові вибори в Україні". Детальніше за посиланням.

Фото зі сторінки Андрія Зайця
Фото зі сторінки Андрія Зайця

 

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Статистика травматизму: минулого тижня травмувалися понад 160 кам’янчан Статистика травматизму: минулого тижня травмувалися понад 160 кам’янчан
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up