Кандидати змагатимуться за пост голови Молодіжної ради Кам’янця

  • Вчора у Молодіжному центрі зібралося 5 кандидатів на пост голови Молодіжної ради
     

Перше засідання 4-го скликання Молодіжної  ради міста 2018 зібрало активних містян. Знайомство між членами Молодіжної ради пройшло у форматі інтерактивної гри.

«Що ж таке Молодіжна рада?», «Структура та діяльність молодіжної ради», «Відповідальність членів МР» - на ці та інші питання відповідала заступник завідувача відділу молоді та спорту департаменту гуманітарної політики Шкира Лілія, яка координуватиме і сприятиме розвитку Молодіжної ради міста.


Вийшло 5 претендентів, які бачать себе лідерами, які зможуть очолити Молодіжну раду. Окрім захисту передвиборчих програм, кандидати на голову Молодіжної ради отримали творче завдання і вже 11 жовтня під час святкування «Козацьких забав» вони мають проявити себе за критеріями: вміння працювати з командою, вплив на середовище, креативність та розуміння інтересів молоді.
Вибори відбудуться 18 жовтня о 15.00 в сесійній залі міської ради.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Статистика травматизму: минулого тижня травмувалися понад 160 кам’янчан Статистика травматизму: минулого тижня травмувалися понад 160 кам’янчан
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up