Комітет доступності перевірить скільки відсотків об'єктів обладнано соціальними з'їздами

Комітет доступності перевірить скільки відсотків об'єктів обладнано соціальними з'їздами
  • За участю заступника міського голови Сергія Бабія сьогодні в міській раді відбулося засідання комітету доступності

Сьогодні в міській раді відбулося засідання комітету доступності.

За даними начальника відділу архітектурно-будівельного контролю Олександра Свириди, за останні два роки на території міста прийнято в експлуатацію 77 об’єктів. Про це повідомляє прес-служба мерії.

90% вже обладнали соціальними з’їздами - комісія вирішила перевірити це. 

"Також комітет доступності прийняв рішення про громадський прийом доступності об’єктів, що здаються в експлуатацію, та доручив голові ГО людей з інвалідністю «Гармонія» Наталії Безпалько здійснювати їх перевірку разом з Олександром Свиридою й щоквартально звітувати про результати.", йдеться у повідомленні.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Розлучилися і пішли судитися - кам’янчанин вимагав поновлення права на квартиру Розлучилися і пішли судитися - кам’янчанин вимагав поновлення права на квартиру
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Кам'янця-Подільського за сьогодні

keyboard_arrow_up