Комунальники ліквідували прорив труби центрального опалення у покинутій квартирі

Комунальники ліквідували прорив труби центрального опалення у покинутій квартирі
  • Стався прорив по вулиці Героїв Небесної сотні, у покинутій власником квартирі
  • Про це повідомили комунальній службі сусіди, яких заливало

Вчора у будинку 52 по вулиці Героїв Небесної сотні прорвало трубу центрального опалення в квартирі №48. Як стало відомо, власник у помешканні довгий час не проживав.

Як повідомляє прес-служба комунального підприємства КП «Міськтепловоденергія», 90-річного пенсіонера забрали діти до Молдови, а за квартирою ніхто не наглядав.

Власників квартири №44, на нижчому поверсі, заливало гарячою водою, вони і звернулися до працівників підприємства. Аварійна бригада КП МТВЕ відключила весь будинок від опалення, адже розводка централізованого опалення йшла під стелею, а зворотня подача - під підлогою, — доступ до труб був затруднений.

«Це не поодинока ситуація , коли люди від'їжджають надовго, а в квартирі стається надзвичайна ситуація. В такому випадку поліція та комунальні служби міста мають всі законні підстави увійти в приватне приміщення без дозволу власника. Неполадки, які унеможливлюють надання житлово-комунальних послуг іншим споживачам, дають право обслуговуючим компаніям на несанкціонований доступ. Зламані двері відремонтують комунальники, що засвідчать поліцейські та мешканці будинку у спеціальному акті. Це все вказано в статті 17 Закону України про Житлово - комунальні послуги», йдеться у повідомленні.

Як наслідок, КП «Міськтепловоденергія» та ДП «Тепловода» вночі ліквідували аварійну ситуацію, а тепло подали в квартири мешканців.

 

 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up